در دو عملیات پلیسی بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد.

در دو عملیات پلیسی بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد.

در دو عملیات پلیسی بیش از یک تن مواد مخدر کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و پنج کیلوگرم مواد مخدر طی دو عملیات پلیسی با قاچاقچیان مسلح خبر داد.

به گزارش سرویس «انتظامی» ایسنا، سرتیپ دوم پاسدارحسین رحیمی در تشریح جزئیات این خبر گفت: درپی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از قاچاقچیان با استفاده از خودروهای تیزرو در امر جابه جایی مواد مخدر در محورهای فرعی و کوهستانی زاهدان فعالیت دارند، ماموران بررسی موضوع را به طور ویژه آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: مأموران انتظامی شهرستان زاهدان بامداد امروز پس از هفته‌ها اقدامات گسترده اطلاعاتی و تخصصی خودرو زانتیا متعلق به قاچاقچیان را در محورهای فرعی خاش – زاهدان شناسایی کردند.

سردار رحیمی تصریح کرد: مأموران در این عملیات شبانه، به خودرو قاچاقچیان دستور ایست صادر که سرنشینان بدون توجه به دستور پلیس با تیراندازی به سمت مأموران از محل متواری شدند.

رییس پلیس استان سیستان و بلوچستان ضمن بیان درگیری مسلحانه مأموران با سوداگران مرگ، ادامه داد: در این عملیات پس از مورد هدف قرار گرفتن لاستیک‌های خودروی حامل مواد، قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه برخود، با به جا گذاشتن خودرو و استفاده از تاریکی شب و کوهستانی بودن منطقه از محل متواری شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران در بازرسی از خودرو قاچاقچیان تعداد ۶۰ بسته حاوی ۶۰۵ کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط کردند.

سردار رحیمی با بیان اجرای یک عملیات هدفمند پلیسی دیگر توسط ماموران قرارگاه عملیاتی عمار و انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: در این عملیات مأموران در پی انجام اقدامات تخصصی طولانی مدت، دو دستگاه خودرو تویوتا و پژو ۴۰۵ قاچاقچیان را شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت، به خودروها دستور ایست داده که رانندگان ضمن عدم توجه به دستور مأموران با انها به صورت مسلحانه درگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات پس از یک ساعت درگیری، مأموران موفق به دستگیری دو قاچاقچی و توقیف دو دستگاه خودرو از آنان شدند.

سردار رحیمی خاطر نشان کرد: مأموران در بازدید از خودروها مقدار ۴۰۰ کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در داخل خودروها جاسازی شده بود کشف کردند.

ایسنا

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)