کیروش رفت ؟

کیروش رفت ؟

کارلوس کیروش پس از بازی با عمان و برد ۲بر صفر و ارائه یک بازی خوب و روان و شکستن طلسم نبرد ن در مقابل عمان در کنفرانس خبری خبر ساز شد.وی با ابراز ناراحتی نسبت به صحبت های اخیر برخی از منتقدین و اظهارات غیر فوتبالی ناراحتی خود را نشان داد.این اظهارات کیروش واکنش وزیر ورزش را نیز در پی داشت.کهخواستار ماندن او شده بود.
سرمربی ایران ادامه داد: مخصوصا توانستم به هدف اصلی خودمان دست پیدا کنیم. بازی خوبی را ارائه دادیم و مهم تر از همه اینکه بار دیگر توانستیم به عنوان تیم اول آسیا در مرحله بعد حاضر شویم. توانستیم به این موفقیت ادامه دهیم.
او گفت: دراواخر فروردین ماه وقتی قرعه کشی مرحله بعد انجام شود ایران برای بار سوم می تواند در یکی از قرعه کشی های مهم در مقام اول آسیا قرار داشته باشد. با این نتیجه ایران مرحله نخست مقدماتی جام جهانی روسیه را پشت سر گذاشت. امروز باید خرسند و خوشحال باشم امامن خوشحال نیستم.
کی روش اظهار کرد:سفری که تا امروز داشتیم، سفر پرچالش و دشواری بوده است. می خواهم این صعوددوباره را که توانستیم موفق شویم، دردرجه اول به هواداران موفق وخوش برخورد ایران که شاگردانم و من را حمایت کردند، تقدیم کنم. بعد از آن مراتب تقدیر خودم را از بازیکنان ایرانی ابراز دارم. برای تمام کارهایی که بازیکنان در تیم ملی و زحماتی که کشیدند تشکر می کنم و به تک تک آن ها تبریک عرض می کنم. آنها در این مدت پرتلاش بودند.
سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد:مطمئنا نمی توانم کادرم را فراموش کنم. کادری که گذشت‌های زیادی داشتند وسختی های زیادی را پشت سر گذاشتند. ازتک تک کادر فنی تشکر می کنم. در آخر نمی توانم چند نفر خاص را فراموش کنم. این صعود را به این نفرات تقدیم می کنم که نام آن ها رانخواهم گفت. این صعود و برد را تقدیم افرادی می کنم که هیچ حمایتی از تیم ملی انجام ندادند.
این مربی پرتغالی افزود:مراتب قدردانی خودم را تقدیم به افراد میکنم که برای ایجاد شک و شبهه تلاش زیادی کردند و به من دزد و لمپن گفتند. این افراد درون وبیرون فدراسیون تمام تلاش خود را انجام دادند و تنها دست آوردشان ایجاد عدم تعادل و گل های واهی بود و هیچ گاه تیم ملی را حمایت نکردند. کادوی خاصم را تقدیم این افراد می کنم به خاطر همه کارهایی که انجام دادند. به همان افرادی که به من گفتند استانداردهای لازم برای هدایت ایران را ندارم. امروز به راحتی می توانید رزومه من را قورت دهید. امروز راه باز است تا تصمیم های لازم را انجام دهند.کی روش در ادامه حاضر به گفت و گو نشد و با ناراحتی تمام نشست خبری را ترک کرد تا شائبه خداحافظی او بیش از پیش قدرت بگیرد.
منبع: ایسنا

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)