مهرداد اولادی بازیکن خوش اخلاق فوتبال در گذشت

مهرداد اولادی بازیکن خوش اخلاق فوتبال در گذشت

در یکسال اخیر خبر در گذشت هادی نوروزی همه رو شوکه کرد. اما امروز خبر دیگری مبنی بر فوت یک فوتبالیست دیگر یعنی مهرداد اولادی همه را شوک زده کرد. بطوریکه باور کردن این موضوع بسیار سخت است.جامعه ورزش بار دیگر غم بار گشت و این بار با سوگ مهرداد اولادی که در دل هواداران جای خاصی داشت.در ادامه خبر با ما همراه باشید…
بعد ازخبر فوت مهرداد اولادی ،جمع زیادی از هواداران فوتبال و علاقه‌مندان به این بازیکن مقابل بیمارستان شهدای تجریش اجتماع کرده‌اند.باز هم باور کردن این سوگ سخت است.
در حالی که بیش از یک ساعت از انتشار خبر درگذشت مهرداد اولادی، بازیکن اسبق پرسپولیس، ملوان و تیم ملی می گذرد، حدود ۴۰۰ نفر از هواداران فوتبال و علاقه مندان این بازیکن مقابل بیمارستان شهدای تجریش (محل درگذشت اولادی) تجمع کرده‌اند. مسئولان بیمارستان درهای ورودی بیمارستان را بسته‌اند و اجازه ورود کسی را به داخل نمی‌دهند.برخی از فوتبالیست‌ها و هم تیمی‌های اولادی مانند جواد کاظمیان هم‌اکنون در بخش اورژانس بیمارستان حضور دارند. حامد حدادی نیز در مقابل بیمارستان حاضر شده است.دکتر علیرضا مجیدی نخستین پزشکی که بر بالین مهرداداولادی حاضر شد، اظهار کرد: قبل از ساعت ۱۴ آقای اولادی فوت کردند. نمی‌توان درباره علت مرگ او صحبت کرد. در گزارش اورژانس آمده است که او علائم حیاتی نداشته اما ما برای مدت زیادی عملیات احیا را روی اولادی انجام دادیم که نتیجه نداد.او درباره علت درگذشت اولادی گفت: نمی‌توان در این باره اظهار نظر کرد بعد از بررسی‌های لازم می‌توانیم در این باره صحبت کنیم. مراحل احیای اولادی بسیار طولانی بود. اورژانس ۱۱۵ در زمان کمتر از ۶ دقیقه خودش را به اولادی رسانده است.
پزشک متخصص این بیمارستان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا اولادی همراهی هم داشته است، گفت: همه بیماران برای ما یک ارزش دارند و در آن لحظه حواس‌مان نبود که کسی همراه اوست یا نه.
ساعت ۱۸:۱۰
بعد از گذشت بیش از دو ساعت از انتشار خبر درگذشت اولادی، اکنون بیش از ۵۰۰ نفر از هواداران این بازیکن در مقابل بیمارستان حضور دارند و هر از چند گاهی به صورت یک‌صدا و با آهنگی غمناک می‌خوانند: “مهرداد با تعصب، خداحافظ.”
برخی از هواداران با خود پوسترهایی ازاولادی و برخی دیگر نیز پلاکاردهایی با مضمون خداحافظی از این بازیکن به همراه دارند.
خبرنگاران و عکاسان رسانه‌ها با ارائه کارت خبرنگاری و با هماهنگی وارد بیمارستان می‌شوند اما هرگاه در بیمارستان باز می‌شود تعدادی از هواداران از فرصت استفاده کرده و داخل می‌شوند، برخی هم از دیوارهای اطراف محوطه بیمارستان بالا رفته و خود را به داخل بیمارستان می‌رسانند.
ماموران نیروی انتظامی در محل حضور یافته‌اند و سعی می‌کنند که نظم و انضباط را برقرار کنند. اکنون خیابان شهرداری – که بیمارستان شهدای تجریش در آن قرار دارد – تقریبا بسته شده و تردد خودروها با مشکل فراوان رو‌به‌رو شده است.
۱۸:۲۰
پیکر مهرداداولادی از بیمارستان خارج و برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)