فردا، یوز های ایرانی در مقابل کانگوروها!

فردا، یوز های ایرانی در مقابل کانگوروها!

تیم ملی والیبال ایران در نخستین بازی خود در مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهان فردا به مصاف استرالیا خواهد رفت.

خبرگزاری فارس: ایران – استرالیا؛ نبرد نسبتاً آسان یوز های ایرانی در مقابل کانگوروها

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی والیبال ایران که توانست با کسب ۴ پیروزی و یک شکست خود را به دور دوم رقابت‌های قهرمانی جهان برساند، فردا در نخستین بازی خود در این مرحله از رقابت‌ها برابر استرالیا، دیگر نماینده قاره کهن قرار خواهد گرفت.

تیم ملی والیبال ایران پس از صعود به دور دوم رقابت‌های جهانی از شهر کراکوف به بیدگوشچ سفر کرد؛ شاگردان کواچ در این شهر دو مسابقه برابر استرالیا و آرژانتین برگزار خواهند کرد که رویارویی با کانگوروها فردا ساعت ۲۲:۴۵ و جدال با شاگردان ولاسکو پنج‌شنبه ساعت ۱۹:۱۰ خواهد بود.

یوزهای ایرانی در مرحله مقدماتی این مسابقات توانستند تیم‌های آمریکا، ایتالیا، بلژیک و پورتوریکو را شکست دهند و تنها مقابل فرانسه نتیجه را واگذار کردند، اما استرالیایی‌ها در مرحله اول توانستند تیم‌های کامرون و ونزوئلا را شکست دهند و نتیجه را به تیم‌های آرژانتین، صربستان و لهستان واگذار کردند و با صفر امتیاز پا به مرحله دوم مسابقات گذاشتند؛ جایی که ایران ۵ امتیاز دارد.

تلخ‌ترین شکست ایران برابر استرالیا هم مربوط به بازی های انتخابی المپیک است که تیم ایران با هدایت ولاسکو برابر حریفش بازنده شد و در پایان نتوانست راهی مسابقات المپیک شود.

شاگردان کواچ با وجود اینکه می‌دانند کار نسبتاً آسانی برابر تیم بدون امتیاز استرالیا دارند، اما حریف را دست‌کم نمی‌گیرند؛ چراکه این موضوع را هم به خوبی می‌دانند که تیم‌های شناخت کاملی بهم دارند. این دو تیم در ماه‌های اخیر بارها با هم بازی کرده‌اند. این دو تیم پیش از لیگ جهانی دو بار در تهران و پیش از رقابت‌های قهرمانی جهان دو بار در لهستان برابر هم قرار گرفتند.

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)