کربلایی مهران زابلی ، قهرمان کشتی درگذشت

کربلایی مهران زابلی ، قهرمان کشتی درگذشت

کربلایی مهران زابلی، قهرمان کشتی ایران در محور هراز ضربه فنی شد، خبری که امروز دل نوجوانان و جوانان بیشتری را لرزاند حضور یک ورزشکار نامی ایران و مازندران از خطه آمل در این مینی‌بوس بود که جامعه ورزش را مات و مبهوت کرد. ما اکنون دیگر آن مهران پهلوان و قهرمان را در میان خود نداریم.

حادثه سقوط مینی‌بوس حامل ۱۸ زائر ابا عبدالله در اربعین حسینی خبرساز‌ترین تیتر ایران در روز گذشته بود.

از این بین نام‌های بسیاری بر زبان آمد که دو یا سه نام فامیلی بیشترین تلفات را به صورت فامیلی و خانوادگی در این حادثه از حیث جان باختگان و مفقودان داشتند.

کربلایی مهران زابلی ورزشکار آملی دیروز بر اثر حادثه دلخراش هراز به دیار باقی شتافت و پیکر این پهلوان و قهرمان ارزنده کشتی فرنگی کشور دقایقی پیش روی دستان پرمهر و متواضع آملی‌ها تشییع و در روستای عالی‌کلای این شهرستان خاکسپاری شد.

پرویز فرزان عضو هیئت رئیسه مجمع پیشکسوتان کشتی شهرستان آمل در این باره گفت: کربلایی مهران زابلی بسیار کشتی‌گیر ارزنده و با اخلاقی بود که خبر فوت او نه تنها جامعه کشتی بلکه همه ورزشکاران و هواداران آملی را متاثر کرد.

وی افزود: این قهرمان کشتی فرنگی ایران روحیه پهلوانی تحسین‌برانگیزی داشت و همه به نیکی از او یاد می‌کردند، جوان رئوفی بود و سرش به کار خودش بود.

عضو هیئت رئیسه مجمع پیشکسوتان کشتی شهرستان آمل با بیان اینکه مراسم تشییع و خاک‌سپاری مرحوم کربلایی مهران زابلی باشکوه برگزار شد، گفت: مراسم یادبود بزرگی فردا جمعه در روستای عالی‌کلای شهرستان آمل برگزار می‌شود.

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)