تعرفه حق بیمه کارگران شاغل در مسکن مهر کاهش یافت!

تعرفه حق بیمه کارگران شاغل در مسکن مهر کاهش یافت!

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تسهیلات مربوط به کاهش تعرفه حق بیمه کارگران شاغل در مسکن مهر با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر و به منظور رفاه حال اعضای تعاونی‌های مسکن مهر خبر داد.

به گزارش سرویس «اجتماعی» ایسنا، دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حل مشکل پروژه‌های مسکن مهر و به منظور رفاه حال اعضای تعاونیهای مسکن مهر و در حمایت از اقشار آسیب پذیر، تعرفه حق بیمه کارگران شاغل در مسکن مهر به لحاظ تسهیلات و درخواست پیشنهادی کاهش یافت.

وی افزود: تعرفه بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی شاغل در مسکن مهر، برای هر متر مربع در پروژه‌هایی که دارای تفاهم نامه سه جانبه با تعاونی‌ها و پیمانکاران طرف قرارداد با بانک عامل هستند، به میزان ۵۲ هزار ریال خواهد بود.

وی اظهار کرد: به منظور جلوگیری از افزایش قیمت مسکن، سازمان تامین اجتماعی موظف شده برای تحویل زودتر مسکن مهر به متقاضیان واجد شرایط، حداکثر ظرف مدت بیست روز نسبت به صدور مفاصا حساب اقدام کند.

ربیعی تصریح کرد: با اجرای مصوبه یاد شده از افزایش بی‌رویه قیمت مسکن جلوگیری شده و به رونق گرفتن اشتغال و همین طور کنترل و کاهش نرخ تورم در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید کمک خواهد شد.

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)