نوروز ۹۶ بدون کلاه قرمزی !

نوروز ۹۶ بدون کلاه قرمزی !

نوروز ۹۶ بدون مجموعه کلاه قرمزی باید به سر شود آن هم به دلایل مالی !
امسال شبکه دو « کلاه قرمزی » ندارد، مشکلات مالی و اینکه عوامل برنامه حاضر به کار با اسپانسر نبودند باعث شد پیگیر ساخت مجموعه نشوند.تمام مراحل ساخت پروژه محبوب تلویزیونی کلاه قرمزی در حال انجام بود و هفته گذشته خبر مشخص شدن عروسک گردان جدید عروسک محبوب کلاه قرمزی که به جای مرحوم دنیا فنی زاده به شیما بخشنده رسید منتشر شد تا اینکه در یک خبر تعجب بر انگیز خبر از متوقف شدن این پروژه اعلام شد.
خبرها حاکی از آن است که عنوان شده این پروژه هیچ گونه قراردادی با رسانه ملی نداشته و به دلیل نبود پیگیری وضعیت بودجه آن اسپانسرهای خود را از دست داده و محمد مدرسی تهیه کننده کلاه قرمزی نیز توان براورده کردن بخش مالی این پروژه ندارد ضمن اینکه از ٣ سال گذشته هنوز دست مزد این مجموعه در قسمت های گذشته به وی پرداخت نشده است.
لازم به ذکر است یک مقام اگاه در این زمینه اظهار داشت مشکلات مالی این پروژه به مدیران سیما در طی ماههای گذشته مدام اطلاع رسانی شده است به همین خاطر این پروژه محبوب تلویزیون عملا به نوروز ٩۶ نمی رسد.
حمید مدرسی تهیه کننده مجموعه کلاه قرمزی گفت:متاسفانه دو هفته است که پروژه کلاه قرمزی به دلیل نبود بودجه متوقف شده اسن و عملا ین پروژه اگر مورد حمایت قرار نگیرد به نوروز ۹۶ نمی رسد.
وی ادامه داد:هنوز هیچ قرار دادی بین ما و رسانه ملی بسته نشده است و تمام اسپانسرهایی که قرار بود این پروژه را حمایت کنند به دلیل نبود پیگیری از سوی رسانه ملی آنها را از دست دادیم.
مدرسی افزود:بخش زیادی از این پروژه ضبط شده و پروژه ای بسیار متفاوت از کلاه قرمزی سالهای گذشته است از ۷ عروسک جدید گرفته تا دکور و غیره از ویژگی های این دوره از کلاه قرمزی بود که متاسفانه اینگونه شد.
وی خاطرنشان کرد:این پروژه عملا با وجود شرایطی که پیش آمده به نوروز ۹۶ نمی رسد و از همین طریق از همه مردم و تماشاگران منتظر این مجموعه پوزش می طلبیم و امیدواریم با حل مشکلات این پرژه و رسیدگی مدیران محترم سیما این پروژه به سرانجام برسد.
اخبار ایران

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)