عیادت هنرمندان از رهبر معظم انقلاب

عیادت هنرمندان از رهبر معظم انقلاب

روز گذشته بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند که آَشنایی ایشان با همه این هنرمندان موجب تعجب آنها شده بود.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا، جمعی از فعالان حوزه فرهنگ، هنر و ورزش عصر روز گذشته جمعه ۲۱ شهریور با حضور در بیمارستان از رهبر معظم انقلاب عیادت کردند. با چند تن از این هنرمندان درباره حال و حوای این دیدار گفت وگو کردیم که درادامه می خوانید.

ارجمند: دوست داشتم بیشتر در خدمت آقا می بودم.
داریوش ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون درباره دیدار روز گذشته اهالی هنر با مقام معظم رهبری که در بیمارستان انجام شده بود با اشاره به اینکه زمان زیادی برای ملاقات وجود نداشت و افراد زیادی هم برای عیادت آمده بودند، گفت: یک به یک جلو می رفتیم و گپ کوتاهی با ایشان می زدیم. الحمدالله حال عمومی ایشان خوب و با روی گشاده احوال بنده را پرسید و آروزی موفقیت برای ما کردند.
امیدوارم که ایشان هر چه سریعتر به شرایط جسمی عادی بازگردند.
وی افزود: دوست داشتم بیشتر در خدمت آقا می بودم اما مصلحت نمی دیدم که ایشان را وادار به صحبت کنم بنابراین به همین چند دقیقه بسنده کردم اما خوشحالم که عمل جراحی ایشان با موفقیت همراه بود.

**ده نمکی: فعالیت جدیدم را با ایشان در میان گذاشتم
مسعود ده نمکی کارگردان سینما نیز درباره عیادت اهالی هنر از مقام معظم رهبری گفت: بنده در این دیدار علاوه بر توضیح درباره فعالیت های اخیر خود چند دقیقه ای هم توفیق داشتم که به رهنمود ها و توصیه های ایشان گوش دهم.
وی افزود: در پایان هم تمام عیادت کنندگان برای سلامتی مقام معظم رهبری دعا کردیم که امیدواریم هر چه زودتر بهبودی کامل را حاصل کنند.

**دهقان: تعجب کردم وقتی دیدم آقا همه ما را می شناسند

جعفر دهقان بازیگر سینما و تلویزیون نیز درباره این دیدار گفت: هر چند در سایت های مختلف دیده و شنیده بودم که حال ایشان خوب است اما وقتی از نزدیک ایشان را زیارت کردیم نگرانی مان بر طرف شد و باعث آرامش ما شد.

وی افزود: نکته چالب برای من این بود که ایشان همه هنرمندان و ورزشکارانی که به عیادت رفته بودیم را می شناخت و به تک تک ما احوال پرسی و توصیه های را می فرمودند.

دهقان افزود: به بنده نیز فرمودند که چرا کم کار شده ای، بیشتر کار کنید و برای خدا.

جعفر دهقان که بازی در فیلم هایی چون صنوبر، مریم مقدس، اصحاب کهف، بوی پیراهن یوسف و… را در کارنامه دارد یک سالی است که به دلیل جراحی مهره های گردن کمتر در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است.

**سلطانی: شفاعت آقا را از جد بزگوارشان خواستم
جهانبخش سلطانی نیز درباره این دیدار با ابراز خوشحالی از وضعیت خوب حال عمومی مقام معظم رهبری گفت: ایشان همه ما را می شناختند و با شوخ طبعی با تک تک ما مزاح کردند.

وی با اشاره به اینکه چندی پیش با تعدادی از هنرمندان به کربلا و حج و از آنجا هم به مشهد رفته بودیم، افزود: محضر آقا که رسیدم به ایشان گفتم که شفاعت شما را از جد محترمتان رسول اکرم خواهان شدم.

سلطانی خاطرنشان کرد: خوشحالم که توفیق شد تا به دیدار ایشان بروم و انشاالله هر چه سریعتر لباس عافیت را بر تن بپوشند.

به گزارش ایرنا، از جمله هنرمندان و ورزشکارانی که در این دیدار حضور داشتند

می توان به نام هایی چون؛ ناصر فیض، فاضل نظری، رضا امیرخانی، بهداد سلیمی، مسعود ده نمکی، مجید مجیدی، کمال تبریزی، ابراهیم حاتمی کیا، فرج الله سلحشور، جمال شورجه، حسین رضازاده، علی پروین، نرگس آبیار، سامان مقدم، جواد عزتی، داریوش ارجمند، جعفر دهقان، ابوالقاسم طالبی، شهریار بحرانی، محمدرضا ورزی، مرتضی امیری اسفندقه، فرهاد قائمیان، مهران رجبی و محمدحسین لطیفی اشاره کرد.

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)