حسینی از تمدید نشدن زمان نمایشگاه نوشت‌افزار «باز باران» خبر داد!

حسینی از تمدید نشدن زمان نمایشگاه نوشت‌افزار «باز باران» خبر داد!

مدیرعامل مؤسسه نشر شهر از افزایش نمایشگاه‌های «باز باران» در ۳ نقطه از شهر تهران خبر داد و گفت: بخش نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر این نمایشگاه ۲۲ شهریور به کار خود خاتمه خواهد داد.
خبرگزاری فارس: زمان نمایشگاه نوشت‌افزار «باز باران» تمدید نمی‌شود/ افزایش تعداد فروشگاه‌ها در ۳ نقطه تهران

سیدمجید حسینی مدیرعامل مؤسسه نشر شهر در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس به اعلام این خبر که حجم برخی از فروشگاه‌های «باز باران» افزایش می‌یابد، گفت: این افزایش حجم فروشگاه‌ها از ۱۷ شهریور سال جاری در سه نقطه از نمایشگاه‌های «باز باران» لحاظ خواهد شد.

وی ادامه داد: در وهله نخست شاهد افزایش حجم نمایشگاه «باز باران» در «بوستان ولایت» آن هم به خاطر ازدحام بیش از حد در این مکان، خواهیم بود یعنی یک فروشگاه، بزرگ‌تر از فروشگاه موجود ایجاد کردیم که هر دو این فروشگاه‌ها همزمان در این نقطه به ارائه محصولات فرهنگی به مردم می‌پردازد.

وی افزود: در نمایشگاه «باز باران» واقع در میدان امام حسین (ع) و فرهنگسرای اشراق نیز شاهد افزایش حجم این نمایشگاه‌ها خواهیم بود یعنی تعداد غرفه‌ها را در این دو منطقه افزایش خواهیم داد.

مدیرعامل مؤسسه نشر شهر در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا زمان برپایی نمایشگاه‌های « باز باران» تمدید خواهد شد،‌ بیان کرد: نمایشگاه‌های «باز باران» در بخش نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر در تاریخ ۲۲ شهریور سال جاری به خود خاتمه خواهند داد، اما در بخش « پوشاک» شاهد تمدید این نمایشگاه تا اول مهر خواهیم بود.

وی درباره دلایل عدم تمدید نمایشگاه «باز باران» در بخش نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر، گفت: ‫تا پایان ساعت کاری نمایشگاه نوشت‌افزار «باز باران» یعنی ۲۲ شهریور سال جاری به ارائه محصولات خود در این حوزه ادامه خواهیم داد و بیشتر از این زمان امکان‌پذیر نیست بر اساس این گزارش، نخستین نمایشگاه «نوشت‌افزار و ملزومات مدرسه «باز باران)» از ۱۲ لغایت ۲۲ شهریور سال جاری از ساعت ۹ صبح لغایت ۲۲ شب در ۱۰ نقطه از شهر تهران نظیر بوستان ولایت، بوستان گفتگو، فرهنگسرای خاوران،‌ فرهنگسرای اشراق و میدان امام حسین (ع) در حال برگزاری است.

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)