افتتاح نمایشگاه نوشت‌افزار و محصولات کاربردی در مصلی امام (ره)

افتتاح نمایشگاه نوشت‌افزار و محصولات کاربردی در مصلی امام (ره)

نمایشگاه نوشت‌افزار یا نمایشگاه «فروش تجهیزات کمک آموزشی، کیف و کفش و محصولات کاربردی مد و لباس ایرانی و اسلامی» از ۱۹ لغایت ۲۸ شهریور سال جاری با برپایی ۴۰۰ غرفه از تولیدات نوشت‌افزار ایرانی برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: ۱۹ شهریور، افتتاح نمایشگاه نوشت‌افزار در مصلی امام (ره)

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، نمایشگاه «فروش تجهیزات کمک آموزشی، لوازم‌التحریر، کیف و کفش و محصولات کاربردی مد و لباس ایرانی و اسلامی» از ۱۹ لغایت ۲۸ شهریور سال جاری با حضور ۷۰۰ شرکت داخلی در شبستان مصلی امام خمینی (ره) به ارائه محصولات فرهنگی اسلامی _ ایرانی به اقشار مختلف جامعه می‌پردازد.

به گفته مائده شیرپور، مسئول ارتباط با رسانه نمایشگاه «فروش تجهیزات کمک آموزشی، لوازم‌التحریر، کیف و کفش و محصولات کاربردی مد و لباس ایرانی و اسلامی»، در این نمایشگاه ۴۰۰ تولیدکننده نوشت‌افزار و لوازم‌التحریر و ۳۰۰ تولیدکننده اسلامی _ ایرانی حضور به عمل خواهند آورد.

وی ادامه می‌دهد: از تولیدکنندگان نوشت‌افزار اسلامی _ ایرانی حاضر در این نمایشگاه می‌توان به «روشنا»، «شهر موش‌ها»، «آزاده»، «سوژه»،‌«آراد»، «چرم آرا»، «تک چرم»، «نادر»، «ایام» و «قاصدک»، اشاره کرد.

به گفته شیرپور، افتتاحیه «فروش تجهیزات کمک آموزشی، لوازم‌التحریر، کیف و کفش و محصولات کاربردی مد و لباس ایرانی و اسلامی»، ۱۹ شهریور سال جاری ساعت ۱۵ با حضور و سخنرانی حمید قبادی، مشاور معاون امور هنری و دبیر کارگروه مد و لباس، یکی از مسئولان جامعه اصناف و دو نفر از تولیدکنندگان ایرانی در شبستان امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

وی می‌افزاید: در این نمایشگاه ورود هر نوع تصاویر و برند خارجی که برگرفته از انیمیشن‌های غربی باشند، کاملاً ممنوع است و همه محصولات کاملاً با تصاویر اسلامی _ ایرانی ارائه می‌شود.

شیرپور در پایان می‌گوید: از برنامه‌های بخش جنبی این نمایشگاه می‌توان به برپایی «نشست‌های آموزشی و تخصصی»، «کارگاه‌های دوخت پارچه»، «جشن عاطفه‌ها»، «مسابقه» و «نمایش لباس» اشاره کرد.

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)