حادثه تلخ واژگونی سواری ، بد ترین عیدکودکان را رقم زد.

حادثه تلخ واژگونی سواری ، بد ترین عیدکودکان را رقم زد.

رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: مرگ در دم پدر و مادر یک خانواده چهار نفره تهرانی در حادثه واژگونی صبح روزچهارشنبه سواری پژو پارس در محور گرمسار- سرخه ، تلخ ترین عید فرزندان شان ، محمدعلی و فاطمه را رقم زد.

جناب سرهنگ حسن خسروجردی روز چهارشنبه در گفت و گو با واحد خبر افزود: ساعت ۶ و ۱۰ دقیقه دوم فروردین وقوع یک فقره سانحه رانندگی تلخ در جاده گرمسار سرخه در محدوده محور اصلی تهران – مشهد به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.
وی ادامه داد: ماموران که بی درنگ به محل این حادثه تلخ در کیلومتر ۱۶ این جاده اعزام شده بودند با صحنه هایی تلخ و دردناک مواجه شدند.
سرهنگ خسرو جردی خاطر نشان کرد: در این سانحه یک دستگاه سواری پژو پارس به علت بی توجهی راننده به جلو واژگون شده بود که مرگ در دم پدر ۵۱ ساله و مادر ۴۸ ساله این خانواده چهار نفره تهرانی را در پی خود داشته است .
خسروجردی از مصدومیت محمدعلی ۱۶ ساله و فاطمه ۱۲ ساله خبرداد و گفت: مصدومان به بیمارستان امام خمینی(ره) گرمسار منتقل شدند.
رئیس پلیس راه استان سمنان با ابراز تاثر شدید از وقوع این گونه حوادث تلخ ، دردناک و غیرقابل جبران از عموم مسافران نوروزی خواست با رعایت قانون و توجه به هشدارهای مکرر پلیس از بروز حادثه تلخ این چنینی پیشگیری کنند.
سرهنگ خسروجردی گفت: از دلایل اصلی واژگونی خودرو ها ،خستگی و خواب آلودگی است که باید رانندگان در هنگام تردد در محورهای استان برای جلوگیری از افزایش سوانحی از این دست به توصیه ماموران راهنمایی و رانندگی توجه کنند.
او اضافه کرد:واژگونی خودرو علت بیش از ۶۰ درصد سوانح رانندگی در این استان است.
پلیس راه استان سمنان با ۴۰ دوربین سرعت سنج ثابت، بر تردد خودروها در محورهای ارتباطی استان نظارت دارد.
سالانه دست کم ۲۰ میلیون مسافر و گردشگر از محور های ارتباطی استان سمنان تردد می کنند.
منبع:ایرنا

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)