انفجار در محله رسالت مشهد

انفجار در محله رسالت مشهد

انفجار در محله رسالت مشهد

انفجاری شدید محله رسالت مشهد را لرزاند.

حوالی ساعت ۱۱ پیش از ظهر روز پنج شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۳،انفجار شدید یک منزل مسکونی در منطقه رسالت مشهد آتش‌نشانان را به محل حادثه کشاند.

ابوالفضل تیموری مدیر منطقه ۳ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار«حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، دراین باره گفت:‌ حوالی ساعت ۱۱:۳۰ ظهر امروز یک مورد حادثه انفجار منزل مسکونی در منطقه رسالت مشهد به مرکز فوریت‌های ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن آتش‌نشانان ۵ ایستگاه در قالب ۴۵ نیروی انسانی و ۱۵ خودرو به محل حادثه اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل افزود: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که انفجار موجب تخریب صد درصدی یک منزل مسکونی دو طبقه شده و به ساختمان‌های مجاور نیز خسارات جدی وارد کرده است.

تیموری با بیان این که هم اکنون نیز عملیات نجات در منطقه ادامه دارد، گفت: تا کنون یک دختر بچه و زنی میانسال از زیر آوار خارج شده و به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل داده شد‌ه‌اند.

مدیر منطقه ۳ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد با بیان این که از هلال‌احمر و شهرداری نیز درخواست کمک کرده‌ایم، اظهارکرد:‌ هم اکنون عملیات جستجو در زیر آوار ادامه دارد و پس از اتمام عملیات جستجو، آتش‌نشانان اقدام به ایمن سازی محل خواهند کرد.

وی با بیان این که شدت این حادثه به حدی بوده که شیشه‌های خانه‌ها و مغازه‌های اطراف نیز شکسته یا دچار ترک‌خوردگی شده‌اند، گفت: در خصوص علت حادثه باید کارشناسان جزییات را بررسی کنند؛ اما به احتمال زیاد انفجار گاز باعث وقوع این حادثه شده است.

به گزارش ایسنا، برخی از شاهدان در محل از آسیب‌دیدگی یکی از ساکنان خانه مجاور نیز خبر داده‌اند؛ اما تا کنون این موضوع به تایید عوامل آتش‌نشانی نرسیده است.

ایسنا

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)