نوشیدنی سالم

نوشیدنی سالم

توجه به نوشیدنی سالم
در دنیای امروز نوشیدنی های زیادی وجود دارد اما برخی از آن ها مثل نوشابه های گازدار دارای آسیب هایی برای انسان می باشد. ویا برخی دیگر از نوشیدنی ها که نه تنها موجبات سلامتی را فراهم نمیکند بلکه دارای مظراتی نیز برای بدن هست.ما در اینجا سعی داریم تا نوشیدنی هایی با طعم های فوق العاده و با طعم سلامتی برای بدنشما را آشنا کنیم که بهتر است به صورت ناشتا نوش جان کنید…
دمنوش زنجبیل وعسل
زنجبیل و عسل به تنهایی هر کدام شان منبع خواص فوق العاده اند. ترکیب این دوبه صورت دمنوش نیز بدن را پراز انرژی می کند. در واقع دمنوش زنجبیل و عسل باعث فعال شدن متابولیسم بدن می شود و انرژی زیادی تولید می کند. بنابراین اگر شما جزو افرادی هستیدکه همیشه از خستگی شکایت دارند یا بی اشتها، سرمایی و بی حس و حال هستید می توانید از این دمنوش برای رفع مشکل خود استفاده کنید.
نوشیدنی سالم آب بالیموترش همیشگی
ترکیب آب و آب لیموترش شهرت زیادی دارد و بسیاری از افراد برای تصفیه ی بدن و حتی لاغری صبح خود رابا این نوشیدنی آغاز می کنند. توصیه می شود این نوشیدنی هم به صورت ناشتا و هم بین غذا و قبل از خواب مصرف شود. لیموترش یک ماده ی غذایی درمانی فوق العاده است که سرشار از ویتامین C بوده و بدن را از شر توکسین ها یا همان سموم خلاص و به دفع چربی های اضافه کمک می کند. علاوه بر این لیموترش باعث افزایش سیستم دفاعی بدن می شود و به بهبود عملکرد کبد و روده ها کمک زیادی می کند.
نوشیدنی سالم چای سبز
ازخواص چای سبز هر چه بگوییم کم است. این چای مفید یکی از چای های معروف وخوشبختانه پرمصرف در دنیا است و خواص فوق العاده ای برای بدن دارد. اما بهتر است که همیشه این چای راخارج از وعده های غذایی میل کنید تابهتر جذب بدن شود. از آنجایی که چای سبز اندکی خاصیت محرکی دارد انرژی بدن را در ساعات اولیه صبح چند برابر می کند. این چای پرخاصیت سرشار از آنتی اکسیدان ها است و خواص دیورتیک دارد و برای افرادی که صبح ها با صورت و چشمانی پف کرده از خواب بیدار می شوند ایده آل است. در واقع با مصرف چای سبز فعالیت کلیه ها را تحریک می کنید. علاوه بر این یک نوشیدنی ضدسرطان قوی و یک محافظ طبیعی دندان ها مصرف می کنید.
نوشیدنی سالم دمنوش دارچین واستویا
این دمنوش خوشمزه وشیرین مانند بمب انرژی است. شما می توانید علاوه بر افزایش انرژی خود کمک زیادی به بهبود عملکرد پانکراس بکنید. حتماً می دانید که این عضو بدن درتنظیم قند خون نقش مهمی دارد. این نوشیدنی برای افرادی مناسب است که نمی خواهند قند خونشان بالا برود. در عین حال برای تمام افرادی نیزمناسب است که طرفدار نوشیدنی ها و مواد غذایی شیرین هستند و یا مدام ریزه خواری می کنند. دارچین به تنظیم قند خون کمک زیادی کرده و هر غذایا نوشیدنی را معطر و باب میل می کند.استویا نیز که به صورت برگ خشک یا عصاره به فروش می رسد یکی از شیرین کننده های طبیعی فوق العاده است. این شیرین کننده بهترین جایگزین قندبرای افرادی محسوب می شود که نگران قند خون و تناسب اندام خود هستند. چون کالری ندارد و قند خون را افزایش نمی دهد. می توانید برای خود چای دارچینی تهیه کرده وباعصاره ی استویا شیرین کنید.
جا دارد تا بهای بیشتری به این نوشیدنی های با ارزش داده شود تا به امر سلامت بدنی کمک شود.

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)