به کار انداختن گوشی هنگ کرده!!!

به کار انداختن گوشی هنگ کرده!!!

چگونه گوشی هنگ کرده خود را دوباره به کار بیاندازیم؟چگونه آیفون ، نوکیا لومیا ، یا هر گوشی هوشمند اندروید دیگر را به اجبار مجددا تنظیم کنیم.

در روزگاری نه چندان دور تقریبا همه گوشی های همراه مجهز به یک باتری یدک بودند که به راحتی قابل جابه جایی بود و جابه جا کردن باتری به خودی خود یک مزیت نبود. در صورتی که به هر علتی گوشی شما هنگ کرد می توان با در آوردن باتری آن برای چند ثانیه، گوشی را وادار به تنظیم مجدد کرد. با این حال امروزه بسیاری از مدل های گوشی همراه دارای باتری های قرار گرفته داخل ساختار هستند که نمی توان آنها را خارج کرد. این لیست گوشی های محبوبی را شامل می شود که می توان از میان آنها به HTC One (M8) ، Google Nexus 5 ، Sony Xperia Z2 و صد البته تمامی مدل های آیفون که تاکنون تولید شده اشاره کرد.

شما چطور یک گوشی هنگ کرده را وادار به تنظیم مجدد خودش یا خاموش می کنید در صورتیکه باتری آن غیرقابل دسترسی باشد. متاسفانه، پاسخی جهانی برای این پرسش وجود ندارد. برخی مدل ها با نگه داشتن دکمه پاور به مدت چند ثانیه، مجددا بوت می شوند، درحالیکه برای برخی دیگر باید ترکیبی از دکمه ها را نگه داشت. در این خصوص شما می توانید ترکیب کلید ها را برای هر مدل در زیر مشاهده کنید. به یاد داشته باشید که یک بوت اجباری احتمالا نیازمند پایین نگه داشتن یک یا چندین کلید با هم به مدتی طولانی باشد، مثلا بالای ده ثانیهدر برخی مدلها. صبور باشید و در صورتیکه بار اول گوشی شما خاموش نشد، به دفعات امتجان کنید.

آیفون – کلید پاور و خانه را تا خاموش شدن گوشی پایین نگه دارید. سپس مجددا به حالت عادی روشنش کنید
سامسونگ، ال جی، هوآوی، ایسوس (مدل های اندروید) – کلید پاور را تا زمانیکه گوشی خاموش شود پایین نگه دارید. سپس به حالت عادی روشن کنید.
سونی، اچ تی سی (مدل های اندروید) – کلید پاور و بلند کردن صدا را را با هم پایین نگه دارید تا زمانیکه گوشی خاموش شود. در صورت نیاز، کلید پاور را برای روشن کردن آن فشار دهید. به خاطر داشته باشید برخی گوشی های سونی دارای دکمه تنظیم مجدد تعبیه شده هستند. برای مثال در مورد Sony Xperia Z2، این دکمه در کنار محل سیم کارت زیر درپوش تعبیه شده است.
موتورولا، تمام گوشی های نوکیا لومیا – کلید پاور و کم کردن صدا را تا خاموش شدن گوشی با هم پایین نگه دارید. سپس در صورتیکه به طور خودکار روشن نشد، به حالت معمولی آن را روشن کنید.

«
»

بدون نظر (اولین نظر را وارد کنید)